7/24 Teknik Destek

+90 [507] 332 34 57

Mobil Kompresör Yol Yardım Kompresörü Yol Yardım Aracı

MODEL ÇALIŞMA BASINÇI YAKIT TİPİ DEPO HAÇMİ
ALK3*200B 12 BENZİN 400
<p><span style="font-weight: 700; color: rgb(21, 22, 22); white-space: pre-line;">Kompresör sektörünün parlayan yıldızı ALKOM </span><font color="#151616"><span style="white-space: pre-line;"><span style="font-weight: 700;">Kompresör ’ün</span></span></font><span style="font-weight: 700; color: rgb(21, 22, 22); white-space: pre-line;"> Hem çeşit hem de kalite bakımından Türkiye sanayisine uzun yıllar hizmet edebilecek makineler üreten ALKOM Kompresör, müşteri memnuniyetine dayalı üretim felsefesiyle yükselişini sürdürmüş ve bugün yaygın bir satış ve servis ağıyla geniş bir aile olmuştur.

Yenilenen YÜZÜYLE ve ileri üretim </span><font color="#151616"><span style="white-space: pre-line;"><span style="font-weight: 700;">teknolojilerimle</span></span></font><span style="font-weight: 700; color: rgb(21, 22, 22); white-space: pre-line;"> üretiminin önemli bir üretim yüzdesini kapsayan vidalı kompresörlerle, 2,5 bar ila 40 bar basınç aralığında düşük, orta ve yüksek basınç hava kompresörleri, kurutucu ve filtreleriyle geniş ürün yelpazesine sahiptir.

ALKOM Kompresör, Türkiye’de ve dünyada her sektörün küçük ve büyük ölçekli işletmelerinin çok çeşitli basınçlı hava taleplerine cevap verebilecek teknik ve üretim alt yapısına sahiptir. Dünya üzerinde onlarca ülkede yüzlerce referansıyla pazar payını ve marka bilinirliliğini artıran ALKOM Kompresör gelişimin öncüsüdür.</span></p><p><span style="font-weight: 700; color: rgb(21, 22, 22); white-space: pre-line;"> Yenilikçi ve ağır sanayi kollarının yükünü hafifletecek ileri teknolojileri çözümleriyle ALKOM Kompresör, AR-GE çalışmalarına aralıksız devam etmektedir ve kullanıcılarının beğenisi doğrultusunda bütün ürünlerinin teknolojisini ve tasarımını her zaman modern çizgide tutmaktadır.

ALKOM KOMPRESÖR, satış öncesi kullanıcıya sunulan hizmeti, satış sonrasında yaygın servis ağıyla kullanıcılara kesintisiz destek olarak vermektedir. Gelecekte de ALKOM </span><font color="#151616"><span style="white-space: pre-line;"><span style="font-weight: 700;">Kompresör ’ün</span></span></font><span style="font-weight: 700; color: rgb(21, 22, 22); white-space: pre-line;"> üretiminin merkezinde, müşteri memnuniyeti ve kalite prensipleri yer almaya devam edecektir.</span><span style="font-weight: 700; color: rgb(21, 22, 22); white-space: pre-line;"><br></span><br></p>

Kompresör sektörünün parlayan yıldızı ALKOM Kompresör ’ün Hem çeşit hem de kalite bakımından Türkiye sanayisine uzun yıllar hizmet edebilecek makineler üreten ALKOM Kompresör, müşteri memnuniyetine dayalı üretim felsefesiyle yükselişini sürdürmüş ve bugün yaygın bir satış ve servis ağıyla geniş bir aile olmuştur. Yenilenen YÜZÜYLE ve ileri üretim teknolojilerimle üretiminin önemli bir üretim yüzdesini kapsayan vidalı kompresörlerle, 2,5 bar ila 40 bar basınç aralığında düşük, orta ve yüksek basınç hava kompresörleri, kurutucu ve filtreleriyle geniş ürün yelpazesine sahiptir. ALKOM Kompresör, Türkiye’de ve dünyada her sektörün küçük ve büyük ölçekli işletmelerinin çok çeşitli basınçlı hava taleplerine cevap verebilecek teknik ve üretim alt yapısına sahiptir. Dünya üzerinde onlarca ülkede yüzlerce referansıyla pazar payını ve marka bilinirliliğini artıran ALKOM Kompresör gelişimin öncüsüdür.

 Yenilikçi ve ağır sanayi kollarının yükünü hafifletecek ileri teknolojileri çözümleriyle ALKOM Kompresör, AR-GE çalışmalarına aralıksız devam etmektedir ve kullanıcılarının beğenisi doğrultusunda bütün ürünlerinin teknolojisini ve tasarımını her zaman modern çizgide tutmaktadır. ALKOM KOMPRESÖR, satış öncesi kullanıcıya sunulan hizmeti, satış sonrasında yaygın servis ağıyla kullanıcılara kesintisiz destek olarak vermektedir. Gelecekte de ALKOM Kompresör ’ün üretiminin merkezinde, müşteri memnuniyeti ve kalite prensipleri yer almaya devam edecektir.

  • Telefon

    +90 [312] 332 34 57

  • Email

    info@alkom.com.tr

  • Çalışma Saatleri

    Hafta İçi : 08:30 - 18:00 Cumartesi : 08:30 - 14:00

Copyright © 2024 | Alkom Kompresor | Tüm hakları saklıdır.