7/24 Teknik Destek

+90 [507] 332 34 57

Seyyar Dizel Vidalı Kompresör

Seyyar Dizel Vidalı Hava Kompresörlerimiz İnşaat, Maden, Sondaj gibi çalışma alanları geniş sahalı ve sabit olmayan sektörlerin hizmetine sunulmuştur.

İstediğiniz debi ve basınçtaki seyyar dizel vidalı hava kompresörlerimiz, iş güvenliği açısından emniyetli, yüksek verimde çalışma kapasitesine sahip, bol yedek parça ve yaygın servis ağı imkanlarıyla, yurtiçi-yurtdışı pazarında hızla yerini almaktadır.

Her noktasına kolayca ulaşılabilinen, rahat bakım olanağı sağlayan kasa tasarımıyla 2.2m³/dak.’lık serbest hava veriminden, 30.07 m³/dak.’ya kadar üretimini gerçekleştirmiş olduğumuz, seyyar dizel vidalı hava kompresörleri, istenildiği taktirde farklı basınç ve debi’deki basınçlı hava ihtiyaçlarına cevap vermektedir.

Seyyar Kompresör Teknik Bilgileri

Korozyo'na karşı dayanıklı olması için çelikten yapılmış, geniş ağızlı yakıt tankı
İhtiyaç duyulan hava miktarına bağlı olarak motor devrini ayarlayan, yakıt tasarrufunu ve verimi arttıran YİĞİTSAN imalat pinömatik kontrol sistemi
Verimli yağlamayı sağlayan basınçlı yağlama devresi
Seperatör tanklı
Havanın yağdan optimum düzeyde ayrılmasını sağlayan, büyük boyutlu hava/yağ seperator
Kompresör yağ filtresi
Vida grubu tarafından emilen havanın daha verimli flitrelenmesini sağlayan, büyük tek aşamalı kompresör yağ filtresi
Motor kısmı için iki aşamalı hava filtresi
Aşırı yüksek ortam sıcaklığında dahi ünitenin verimli çalışmasını sağlayan büyük fan
Kompresörün yağını soğutma görevini yapan bütünleşmiş radyatör
Modern dizayn edilmiş, ileri teknoloji boyama teknikleri ile boyanmış dayanıklılığı sağlayan (toz boya) uzun ömürlü kasa
Periyodik bakım yapmayı kolaylaştıran ve makine iç bölümlerine kolay erişimi sağlayan üst kasa
Deforme olmayan dayanıklı çamurluklarALKOM kompresör tüketicisine, gelişmiş teknoloji ile yapılan üretim avantajlarını, ALKOM kompesör kullanımıyla sağlayacağı tasarrufu, verimli ve uzun yıllar dayanan, yedek parça garantisi olan yüksek teknolojiye sahip ürünler sunuyor.

Kompresör sektörünün parlayan yıldızı ALKOM Kompresör’ün Hem çeşit hem de kalite bakımından Türkiye sanayisine uzun yıllar hizmet edebilecek makineler üreten ALKOM Kompresör, müşteri memnuniyetine dayalı üretim felsefesiyle yükselişini sürdürmüş ve bugün yaygın bir satış ve servis ağıyla geniş bir aile olmuştur.

Yenilenen YÜZÜYLE ve ileri üretim teknolojileriile üretiminin önemli bir üretim yüzdesini kapsayan vidalı kompresörlerle, 2,5 bar ila 40 bar basınç aralığında düşük, orta ve yüksek basınç hava kompresörleri, kurutucu ve filtreleriyle geniş ürün yelpazesine sahiptir.

ALKOM Kompresör, Türkiye’de ve dünyada her sektörün küçük ve büyük ölçekli işletmelerinin çok çeşitli basınçlı hava taleplerine cevap verebilecek teknik ve üretim alt yapısına sahiptir. Dünya üzerinde onlarca ülkede yüzlerce referansıyla pazar payını ve marka bilinirliliğini artıran ALKOM Kompresör gelişimin öncüsüdür.

Yenilikçi ve ağır sanayi kollarının yükünü hafifletecek ileri teknolojileri çözümleriyle ALKOM Kompresör, AR-GE çalışmalarına aralıksız devam etmektedir ve kullanıcılarının beğenisi doğrultusunda bütün ürünlerinin teknolojisini ve tasarımını her zaman modern çizgide tutmaktadır.

ALKOM KOMPRESÖR, satış öncesi kullanıcıya sunulan hizmeti, satış sonrasında yaygın servis ağıyla kullanıcılara kesintisiz destek olarak vermektedir. Gelecekte de ALKOM Kompresör’ün üretiminin merkezinde, müşteri memnuniyeti ve kalite prensipleri yer almaya devam edecektir.

  • Telefon

    +90 [312] 332 34 57

  • Email

    info@alkom.com.tr

  • Çalışma Saatleri

    Hafta İçi : 08:30 - 18:00 Cumartesi : 08:30 - 14:00

Copyright © 2024 | Alkom Kompresor | Tüm hakları saklıdır.