Yağsız CO2 Kompresörü

Kayış - Kasnaklı Vidalı Kompresör

<p style="font-family: Poppins; font-size: 16px; color: rgb(0, 0, 0); width: 730px; margin-bottom: 0px !important; padding: 0px !important;">Gıda, içecek, ilaç, sağlık, alkol tesislerinde ve çeşitli uygulamalarda CO<span style="position: relative; font-size: 12px; line-height: 0; vertical-align: baseline; bottom: -0.25em;">2</span><span style="position: relative; font-size: 12px; line-height: 0; vertical-align: baseline; top: -0.5em;"> </span>(karbondioksit) <span style="font-weight: bolder;">kompresörleri </span>kullanılmaktadır. <span style="font-weight: bolder;">Lupamat Kompresör</span>’ün Türkiye’de ilk olarak ürettiği CO<span style="position: relative; font-size: 12px; line-height: 0; vertical-align: baseline; bottom: -0.25em;">2</span> kompresöründe, CO<span style="position: relative; font-size: 12px; line-height: 0; vertical-align: baseline; bottom: -0.25em;">2</span> gazı özellikle içecek sektöründe ambalajın içerisine bakteri girmesini engelleyerek ürünün uzun süre dayanmasını sağlamaktadır. Özel müşteri taleplerine göre daha yüksek veya daha düşük kapasitede de üretilebilmektedir.<br></p>

Gıda, içecek, ilaç, sağlık, alkol tesislerinde ve çeşitli uygulamalarda CO2 (karbondioksit) kompresörleri kullanılmaktadır. Lupamat Kompresör’ün Türkiye’de ilk olarak ürettiği CO2 kompresöründe, CO2 gazı özellikle içecek sektöründe ambalajın içerisine bakteri girmesini engelleyerek ürünün uzun süre dayanmasını sağlamaktadır. Özel müşteri taleplerine göre daha yüksek veya daha düşük kapasitede de üretilebilmektedir.

► Atmosfere CO2 çıkışı olmadan sistem kapalı çevrim çalışacak şekilde tasarlanmıştır.

► CO2  gazı aşındırıcı bir gaz olduğundan, gazla temas eden sübap, dirsek, manşon, flanş, bombe, eşanjör gibi tüm diğer kritik parçaların da paslanmaz çelikten imal edilerek kompresörün daha uzun ömürlü olması sağlanmıştır.

► CO2 kompresörü, tahliyesinin atmosfere değil kompresörün emişine tekrar verilen sistemle enerji tasarrufu maksimum seviyede olacak şekilde tasarlanmıştır. CO2 kompresörü sürekli çalışmaya uygun olarak üretilmiştir.

  • Telefon

    +90 [312] 332 34 57

  • Email

    info@alkomkompresor.com

  • Çalışma Saatleri

    Hafta İçi : 08:30 - 18:00 Cumartesi : 08:30 - 14:00

Design By Cogen® Yazılım

Copyright © 2021 | Alkom Kompresor | Tüm hakları saklıdır.